מערכת מצלמות אבטחה, לביטחון האישי שלך

שמירה על הביטחון האישי ועל הרכוש חשובה מאוד, ובמיוחד, כאשר מדובר על הבית הפרטי שאמור להיות המרחב המוגן של כל אחד.

קיימות מספר מערכות המספקות הגנה על הבית. אחת החשובות ביותר היא מצלמות אבטחה שניתן להציב מחוץ לבית ובתוכו. מערכות אזעקה הינן מערכות נוספות אשר מרחיבות את מעטפת ההגנה ומוסיפות אפקט יעיל לביטחון. קיימות מערכות של מצלמות קוויות ואלחוטיות. במערכת קווית המצלמות מחוברות באמצעות כבלים אל המקלט שתפקידו לפענח את האותות הנשלחים אליו ולהציגם על מסך. התקנת מערכת כזאת מחייבת תשתית מתאימה. המצלמות האלחוטיות, לעומת זאת, משדרות את האותות בדרך האוויר ישר אל מכשיר ההקלטה או מכשיר הצפייה.

למצלמות אלחוטיות יש יתרון רב על אלו הקוויות שמתבטא בעיקר בנוחות ההתקנה. אין הגבלה לגבי בחירת מיקום ההתקנה, יש מקרים בהם לא ניתן להתקין רשת כבלים מסיבות שונות ועוד. יש צורך לבחור את  המצלמות המתאימות ביותר לבית הקיים. מצלמה אלחוטית טיפוסית חיצונית מסוגלת לשדר למרחק שבין 75 ל-150 מטר. ואילו מצלמה פנימית מסוגלת לשדר למרחק שבין 35 ל-50 מטרים. הסיבה לכך היא בעיקר עצמים הקיימים בתוך המבנה  המשבשים את האותות. קירות, נתבים ומכשירים סלולאריים המשדרים בתדרים קרובים עלולים לגרום להחלשת האותות. ככלל, ככל שהמצלמה קרובה יותר למקלט אזי התמונות המתקבלות תהיינה ברורות יותר. מתקין מקצועי מתחשב בכל האלמנטים הללו, ובאחרים נוספים. יחד עם בעל  הבית הוא מתכנן את מיקום המצלמות.

טכנולוגיה אנלוגית או דיגיטלית?

מצלמות אלחוטיות יכולות לשדר בטכנולוגיה אנלוגית או דיגיטלית. לכל אחת יש את היתרונות שלה. קיימות מצלמותHD  אלחוטיות שאיכות התמונות שלהם גבוהה במיוחד. הן משדרות אנלוגית ונחשבות ליעילות במיוחד בגלל  העובדה שהתמונה המתקבלת בוידיאו הינה חדה מאוד בזכות רזולוציית צפייה גבוהה ביותר. יש מצלמות IP אלחוטיות שניתן לחבר אותן לאינטרנט. כל מה  שצריך זה ראוטר תקין שיהיה בקרבתן. באמצעות מצלמות אלו ניתן לצפות בנעשה בבית בכל עת ומכל מקום בעולם, ובכך יתרונן הרב. הן מספקות תמונות ברזולוציות גבוהות יותר מאשר מצלמות המשדרות בשיטה אנלוגית. הסיבה לכך כי בכל מצלמה יש מעבד משלה המצליח לדחוס את הוידיאו לפני שליחתו למקלט. מערכת כזאת ניתנת לשדרוג בקלות יחסית ובעלות זולה. כל מה שצריך לעשות זה להוסיף מצלמה נוספת לאלו הקיימות. מערכת מותקנת כזאת תהייה טובה לשנים רבות נוספות.

את המצלמות עצמן בוחרים על פי איכותן, מידת עמידותן כנגד פגעי מזג אוויר, איכות התמונות המופקות, טווח השידור, המחיר ועוד. מצלמות אבטחה הן, במידה רבה מונעות פריצות עקב נוכחותן. הן מספקות תמונות אותן ניתן להקליט ולשמור. מצלמות אלו טובות לתיעוד פריצות, לצורך צפייה על הבית ממקום העבודה, מהטיול וכיוצא בזה. צילומי הקלטות הינם ברורים וקשה לערער על אמיתותם, ומשום כך, הם קבילים בבתי משפט, בבוררויות ובכל עימות מסוג אחר. מומלץ לבחור במצלמות איכותיות ובמתקין מקצועי.

© כל הזכויות שמורות Timcon.co.il
כתובתינו:
טלפון:
פקס: