החשיבות של מערכות אבטחה למפעלים

החשיבות והיתרונות שנותנות מצלמות אבטחה לעסק:


מצלמות אבטחה בימנו הינן חלק חיוני בניהולו התקין והשוטף של כל עסק, מצלמות אבטחה הן כלי שימושי באופן יום יומי בעסק.
מצלמות אבטחה בין אם הן נסתרות או גלויות מספקות לבעל העסק מידע רב ומדוייק של תפקודו של העסק בהיעדרו, במיוחד בימנו כאשר מערכות מצלמות אבטחה הינן כה משוכללות וכה יעילות ולא מצריכות התעסקות מסובכת(בעבר היה צורך להחליף קלטות) כיום מערכות ההקלטה עושות הכל לבד ושומרות את המידע על גבי דיסק קשיח.
אנו מתקינים מצלמות אבטחה לבתים ועסקים קטנים או גדולים בכל חלקי הארץ, אנו משווקים מצלמות אבטחה מהמתקדמות בעולם ולכל צורך ומטרה.
התקנת מצלמות אבטחה לעסקים בחיפה, ירושלים, תל אביב ועוד.

בין העסקים בהם אנו מתקינים מערכות אבטחה:


מצלמות אבטחה לתחנת דלק, מצלמות אבטחה לבתי חולים, מצלמות אבטחה למפעלים, מצלמות אבטחה לבתי מלון, מצלמות אבטחה בקניונים, מצלמות אבטחה בחנויות ועוד
התקנת מצלמות אבטחה בכל חלקי הארץ: מצלמות אבטחה בתל אביב, מצלמות אבטחה בחיפה - מצלמות אבטחה בירושלים - מצלמות אבטחה בבאר שבע
מצלמות אבטחה - CLOSED CIRCUTE TELEVISION מצלמות במעגל סגור
מערכת טלוויזיה במעגל בסגור היא מערכת טלוויזיה, אשר נבדלת מטלוויזיה משודרת בכך שהמצלמה משדרת את התמונה לקבוצה מצומצמת ומוגדרת של יעדים אחד השימושים העיקריים של טלוויזיה במעגל בסגור הוא צילום לצורך אבטחה. מצלמת האבטחה מעבירה כבל סגור ומקודד למקליט הווידאו הדיגיטאלי.

החשיבות בהתקנה נכונה על ידי מתקין מצלמות אבטחה:

למצלמות אבטחה יש יתרונות רבים ,במיוחד, בתחום ביטחון והבטיחות. הן מתעדות מקרים שונים של תאונות דרכים, שוד, פעילות פח"ע, הצתות ועוד. תמונות מזירות שונות עשויות להיות קבילות בתי משפט ובבוררויות וניתן אף להסתמך עליהן כדי לנתח מצבים שונים. על סמך תמונות ממצלמות אבטחה ניתן לקבל החלטות, שלעיתים, הן אסטרטגיות. מצלמות אבטחה אף יוצרות הרתעה, ובמקרים רבים, אירועים חמורים נמנעים בגלל נוכחותן. בגלל כל הדברים הללו ואחרים נוספים, יש צורך לבחור במצלמות איכותיות וכאלו שיספקו מענה הולם בשלל מצבים: לאור יום, בחשיכה, בתנאי מזג אוויר קשים וכדומה. כמובן, שלהתקנה מקצועית יש חשיבות עליונה.

© כל הזכויות שמורות Timcon.co.il
כתובתינו:
טלפון:
פקס: