קורא ברקוד

, קריאה והקלטת נתונים שנמצאים על המשטח הקריא במכונה של תווית ברקוד. העיצוב המקורי הומצא כבר בשנת 1949 על ידי נורמן ג'יי וודוורד ואדוארד סילבר. מאז הטכנולוגיה התקדמה אך העיקרון הבסיסי של הפיכת הפעולות השוטפות לאוטומטיות יותר לבעלי עסקים נשארה זהה. השימוש בקורא הברקוד נחשב בעבר וגם היום לחשוב עבור הפעילות השוטפת וניהול מלאי של לעסקים רבים.

טכנולוגיית הברקוד הפכה כל כך נפוצה עד כי צרכנים רבים לוקחים אותה כמובן מאליו, אך הטכנולוגיה ממשיכה להציע יתרונות רבים במגוון רחב של עסקים. עם רק ציוד הדפסה בסיסי וסורק ברקוד זמין, עסקים יכולים להשתמש בטכנולוגיית ברקוד כדי לשפר את הדיוק, המהירות והיעילות ללא הוצאה משמעותית.
 מהם היתרונות של קורא ברקוד?

  1. מהירות ביצוע - שימוש בברקודים יכול להאיץ את האופן בו עסק פועל - הן בתוך החנות והן מחוצה לה. לוקח לקורא ברקוד אותו פרק זמן לעבד קוד בן 12 תווים כמו אדם שמזין שניים מ -12 המספרים האלה באופן ידני. מעקב אחר חומרים שונים המשמשים לניהול עסק על בסיס יומיומי ויכול לקחת זמן רב. ברקודים עוזרים לעקוב טוב יותר אחר יסודות אלה על ידי עיבוד מהיר ומדויק. כמו כן, כאשר מוציאים מלאי מן המחסן, הם לא רק מקטינים את משך הזמן לחישוב לפריט, הם גם יכולים להפחית את כמות העובדים הנדרשים לעבודה על ספירת המלאי.
     
  2. טווח שגיאות נמוך בצורה משמעותית - חיתוך טעויות שנעשו הוא יתרון שקריאת ברקוד יכולה להביא לכל עסק, גדול או קטן. שיעור השגיאות עבור אדם שמזין ידנית נתונים הוא אחד לכל 300 תווים. עם ברקודים זה יכול להיות מדויק כמו שגיאה אחת בכל 36 טריליון תווים. זה לא רק עוזר בקבלת קריאת נתונים, אלא גם מפחית את הסבירות של עובדים לבצע טעויות יקרות בבית הקופות.
     
  3. עלות תועלת - חסכון משמעותי נוצר כתוצאה ישירה מחסכון בברקודים בזמן ובטעויות. חנות העובדת בקצב מהיר יותר יכולה למכור יותר לפי הדקה, השעה, היום וכו'. מידע הוא הנכס היקר ביותר לעסק ושגיאות במידע זה עלולות להביא לסיכונים, לאיבוד עסקים ועלויות תפעול גבוהות יותר. כמו כן, מעקב אחר שגיאות ותיקון יכול להאט את ייצור העובדים. מומחים מעריכים כי קוראי ברקוד יכולים להחזיר את ההשקעה בהם בסכום הכסף שנחסך בתקופה של שישה עד 18 חודשים.
     
  4. קל ליישום - קוראי ברקודים קלים לשימוש, והם פשוטים ללמד אחרים כיצד להשתמש בהם. ללא ידע קודם, ניתן ללמד מפעילים כיצד להשתמש בהם ביעילות תוך 15 דקות. התוויות עם ברקודים המודפסים עליהן עולות פחות מאחוז כל אחת וניתן לקרוא אותן במגוון רחב של מכשירים נפוצים. ההדפסה עצמה נעשית בכל רחבי העולם.

© כל הזכויות שמורות Timcon.co.il
כתובתינו:
טלפון:
פקס: